Обяви 0 За нас Контакти
Продава КЪЩА
град Пловдив, Христо Смирненски
300 000 €
586 749.00 лв.

(4 286 €, 8 382.69 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 12:43 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 18 пъти.
Площ:
70 m2
Двор:
391 m2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2020 г.

Описание на имота:

🏡Имаме удоволствието да ви представим едноетажна обзаведена къща с двор и гараж - ГРЕБНА БАЗА.
Къщата е въведена в експлоатация през 2020 г. и е свързана към канализация.

✔️ Паркомясто
✔️ Възможност за надстрояване на още един етаж
✔️ Наличен идеен проект

Имотът е подходящ както за живеене, така и за инвестиция.

✔ Пълно обслужване до сделка

🔍 Код на обявата: 143839

Продава КЪЩА
град Пловдив, Христо Смирненски
Обява: 1j177814700581201

300 000 €
586 749.00 лв.
История на цената
(4 286 €, 8 382.69 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Христо Смирненски