Обяви 0 За нас Контакти
Продава КЪЩА
област Пловдив, с. Цар Калоян
155 000 €
303 153.65 лв.

(1 550 €, 3 031.54 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 11:17 на 5 май, 2026 год.
Обявата е посетена 104 пъти.
Площ:
100 m2
Двор:
390 m2
Етаж:
2
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 1993 г.

Описание на имота:

✅ Предлагаме за продажба масивна къща със стабилно изпълнение и функционално разпределение, подходяща както за постоянно живеене, така и за инвестиция в село Цар Калоян.

✨Имотът се състои от:
✔Сутеренен етаж, в който е обособена уютна механа, подходяща за събирания и отдих.
✔Два самостоятелни жилищни етажа, предлагащи възможност за удобно разпределение на помещенията.

✔Конструкцията е стоманобетонна с плочи между всички нива, което гарантира здравина и дълготрайност на сградата.

🌿Имотът предоставя отлична възможност за обособяване на просторен семеен дом или къща за гости.

📞 За оглед и подробности - обадете се сега! ✅

✔ Пълно обслужване до сделка

🔍 Код на обявата: 143829

Продава КЪЩА
област Пловдив, с. Цар Калоян
Обява: 1j177796907511063

155 000 €
303 153.65 лв.
История на цената
(1 550 €, 3 031.54 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Пловдив, с. Цар Калоян