Обяви 0 За нас Контакти
Продава КЪЩА
област Пловдив, с. Бойково
142 900 €
279 488.11 лв.

(715 €, 1 398.42 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 13:41 на 24 април, 2026 год.
Обявата е посетена 407 пъти.
Площ:
200 m2
Двор:
500 m2
Етаж:
2
Строителство:
Гредоред, Въведен в експлоатация 2000 г.

Описание на имота:

🏡Предлагаме за продажба масивна къща, разположена в сърцето на РОДОПИТЕ - село Бойково.

✅ Имота е след ремонт.
✅ Агенгията разполага с ключ за имота огледи в удобно за вас време!

📞 За оглед и допълнителна информация - обадете се сега ✅

✔Юридическо съдействие
✔ Кредитиране
✔ Пълно обслужване до сделка

🔍 Код на обявата: 143695
Особености
Гредоред

Продава КЪЩА
област Пловдив, с. Бойково
Обява: 1j177702727029863

142 900 €
279 488.11 лв.
История на цената
(715 €, 1 398.42 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: област Пловдив, с. Бойково