Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Остромила
89 500 €
175 046.79 лв.

(1 226 €, 2 397.85 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 11:50 на 7 май, 2026 год.
Обявата е посетена 6 пъти.
Площ:
73 m2
Строителство:
Тухла, Ще бъде въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

🏡 Двустаен апартамент с функционално разпределение, подходящ за лично ползване или инвестиция в НОВА СГРАДА ПРЕД АКТ 16 в кв Остромила.

📌Сградата очаква АКТ 16 до Септември месец!
📌Апартаментът е ситуиран на 2 етаж от 5.

🔑 Разпределение:

➤ входно антре
➤ дневна с кухненски бокс и трапезария
➤ спалня
➤ баня с WC
➤ тераса

🗺️ Изложение: Запад

✔ Пълно обслужване до сделка

🔍 Код на обявата: 143831
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Пловдив, Остромила
Обява: 1b177814385203050

89 500 €
175 046.79 лв.
История на цената
(1 226 €, 2 397.85 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Остромила